Nawojowska 18 442 10 54, 570 690 623 kontakt@janik-alfa.pl

Aluminiowa ryflowana

Ryflowane blachy aluminiowe .-element konstrukcyjny

Z roku na rok blachy aluminiowe ryflowane stają najczęściej wybieranym materiałem konstrukcyjnym. Zaletami tego materiału jest niska waga oraz odporność na warunki atmosferyczne. Uniwersalność tego materiału oraz łatwość obibruki sprawia że po tern towar sięga coraz więcej osób .

W naszej ofercie  znajdą Państwo najwyżej jakości blachy aluminiowe .Materiał jest najczęściej wykorzystywany do okoć pak samochodowych i wiele innych .

Wśród naszych produktów znajduje się blacha aluminiowa w rożnych wymiarach .przed zakupem prosimy zwrócić uwagę na  grubość materiału jaki  Państwo potrzebują .Gdyby  zdarzyło się ,ze w naszym stanie magazynowym jest o wiele mniej blachy aluminiowej niż Państwo potrzebują ,prosimy o kontakt.Uzgodnimy z Państwem szczegóły zamówienia i postaramy się skompletować taką ilość produktów, aby byli Państwo usatysfakcjonowani. Dla nas liczy się Państwa zadowolenie i staramy się, aby dzięki naszym produktom byli Państwo w stanie zrealizować każde przedsięwzięcie budowlane i konstrukcyjne.

Oferujemy korzystne ceny, jesteśmy otwarci na negocjacje handlowe, zamówienia hurtowe oraz indywidualne. Blacha aluminiowa, znajdująca się w naszym asortymencie, pochodzi od najlepszych producentów, którzy mogą pochwalić się długoletnim doświadczeniem. Współpracujemy wyłącznie z najlepszymi, aby dla Państwa stać się wiarygodnym i rzetelnym partnerem.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2