Nawojowska 18 442 10 54, 570 690 623 kontakt@janik-alfa.pl

Blachy nierdzewne

W wielu gałęziach przemysłu stosowane są blachy nierdzewne . Na wzrost popularności tego materiału ma wpływ odporność na warunki atmosferyczne . Blacha nierdzewna h17  nie podaje się korozji i bez względu jak długo jest podawana  na warunki atmosferyczne ma piękny Solnicy wygląd .

Wśród naszych produktów znajduje się blacha nierdzewna h17 w różnych wymiarach. Przed zakupem prosimy zwrócić uwagę na grubość materiału, jaki Państwo potrzebują. Gdyby zdarzyło się, że na naszym stanie magazynowym jest o wiele mniej blach nierdzewnej niż Państwo potrzebują, prosimy o kontakt. Uzgodnimy z Państwem szczegóły zamówienia i postaramy się skompletować taką ilość produktów, aby byli Państwo usatysfakcjonowani. Dla nas liczy się Państwa zadowolenie i staramy się, aby dzięki naszym produktom byli Państwo w stanie zrealizować każde przedsięwzięcie budowlane i konstrukcyjne.

Oferujemy korzystne ceny, jesteśmy otwarci na negocjacje handlowe, zamówienia hurtowe oraz indywidualne. Blacha nierdzewna, znajdująca się w naszym asortymencie, pochodzi od najlepszych producentów, którzy mogą pochwalić się długoletnim doświadczeniem. Współpracujemy wyłącznie z najlepszymi, aby dla Państwa stać się wiarygodnym i rzetelnym partnerem.

Wyniki: 1–10 z 14